En Ucuz Tektaş Yüzük Fiyatları

0
46 views

Bilindiği üzere elmas çok kıymetli ve nadir bulunan bir madendir. Bu yüzden onun işlenmesiyle oluşan pırlanta tektaş yüzükler de diğer yüzüklere kıyasla daha yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. Ancak yine de çok geniş bir fiyat aralığına sahip olduğu için kendi bütçenize göre bir pırlanta seçimi yapabilirsiniz. Uygun fiyata bir tektaş pırlanta yüzük almaya karar verdiğiniz anda çok dikkatli bir araştırma yapmalısınız. Ucuz tektaş balığı altında birçok güvenilmez firmanın reklamlarına kanmadan araştırarak doğru seçimi yapmalısınız.

En Ucuz Tektas Yuzukler En Ucuz Tektaş Yüzük Fiyatları

2017 En Ucuz Tektaş Yüzük Fiyatları

Ucuz bir tektaş ta alıyor olsanız gerçek pırlanta taşının olduğuna dikkat etmelisiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken ya sizin güvendiğiniz ya da herkes tarafından bilinen firmalara ya da kuyumculara danışıp kendi bütçenize uygun olanda karar kılmalısınız. Peki nedir bu tektaşlarda fiyatı belirleyen ve nasıl ucuza mal edilebilir?

En Ucuz Tektas Yuzuk En Ucuz Tektaş Yüzük Fiyatları

Tektaşın pırlantasının ağırlığı, karat ya da berraklığı gibi birçok etken fiyatın belirlenmesinde rol oynar. Tabi ki boyutu küçüldükçe fiyat da doğru orantılı olarak azalmaktadır.

 

CEVAP VER