Çeyrek Altın Ne Kadar?

0
46 views

Altın toplumumuzda artan fiyatları nedeniyle hep bir yatırım aracı olarak bilinmiş ve uzun vadeli yatırımlarda kullanılmıştır. Aksesuar olarak ta kullanılan altın genelde yatırım amaçlı kullanıldığında işçilik maliyeti olmayan ve sadece yatırım ve hediyelik maksatla kullanılan çeyrek gibi cumhuriyet altın gibi seçenekleri tercih edilmektedir.

Ceyrek Altin Fiyati Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Güncel olarak altın piyasası takip edildiğinde bazen fiyatlarının düştüğü görülse de genel ve uzun vadede iyi bir yatırım aracıdır. Yatırım aracı olarak kullanılmasının en önemli sebebi ise uzun vadede fiyatının sürekli artış göstermesini gösterebiliriz. Bu bakımdan bu gün alınan bir çeyrek altın uzun vadede düşünüldüğünde aldığınız Türk Lirası türünden fiyatının hep daha üstü bir fiyata satmanız anlamına gelir bu da yaptığınız alım ve satımın size kar getirmesi demek olduğundan doğru bir yatırım yaptığınızı işaret eder.

Ceyrek Altin Ne Kadar Çeyrek Altın Ne Kadar?

Düğünlerde, sünnetlerde, hanımların düzenlediği bazı gün faaliyetlerinde hediye olarak düşünülen çeyrek altın bu bakımda da kültürel açıdan geniş yer edinmiş durumdadır. Herkesin hediyeleşmek için kullandığı bir araç olan çeyrek altın bu bakımdan önemlidir.

 

CEVAP VER